I zawody o Puchar CARPSEEDS.PL – wyniki po 1szej dobie

Po 24 h łowienie zawodnicy zapoznali się ze swoimi miejscówkami i złowili pierwsze karpie.

Tablicę wyników otworzyła drużyna ze stanowiska nr 7 – Grzesiek i Maciek, którzy jeszcze wczorajszego wieczora złowili pierwszą rybę zawodów.

Późnym wieczorem do rywalizacji włączyli się również Mateusz i Krzysiek, którzy łowią na stanowisku nr 19.

Noc przyniosła kolejne ryby. Na stanowisku nr 13 Robert i Przemek włączyli się do gry o Small Fish zawodów łowiąc rybę o wadze 5,20 kg.

Ponowne ważenie odbyło się na stanowisku numer 8, gdzie Piotrek i Janek rzutem na taśmę podczas porannego ważenia wyholowali swoją pierwszą rybę zawodów i tym samym włączyli się do rywalizacji.

Następny raz waga była użyta na stanowisku numer 7. Chłopaki w nocy złowili dwie ryby i tym samym zostali pierwszą drużyną z kompletem złowionych karpi. Teraz pozostaje im tylko wymieniać je na większe.

Późniejsze godziny dnia to łowienie w upale, przez co i ryby zmniejszyły swoją aktywność. Mimo to, tuż przed rozpoczęciem pisania tej relacji dostaję telefon od ekipy z st nr 8 z informacją o rybie z wagą około 15 kg. Po dotarciu na st i zważeniu waga karpia który jest aktualnym Big Fish’em wskazała 14,83 kg.

Rywalizacja trwa nadal. Wg prognoz ma nadejść załamanie pogody, co być może wpłynie na żerowanie karpi i po kolejnej dobie tablica z wynikami znacznie się zapełni. Aktualnie cała klasyfikacja przestawia się wg poniższej tabeli:

Kolejna relacja już jutro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *