I zawody o Puchar CARPSEEDS.PL – wyniki po 3ciej dobie

Sytuacja w tabeli po 3ciej dobie zaostrzyła rywalizację o 1 miejsce. Chłopaki na stanowisku 7 podmieniają jedną rybę, i ich łączna suma 3 największych złowionych ryb to 47,27 kg.

Natomiast Piotrek i Janek na stanowisku nr 8 zbliżają się do liderów i tracą do nich tylko 2,23 kg. Poniżej prezentujemy złowione przez nich ryby podczas 3ciej doby.

Pierwsze ryby złowiły również kolejne drużyny. Ekipa ze stanowiska nr 18 może się pochwalić dwoma karpiami w tym jednym 15 +, którym jest jednocześnie nowym PB Karola. Brawo.

Pierwszą rybę łowią również Tomek i Łukasz ze stanowiska nr 17.

Ekipa w składzie Tomek i Marcin, którzy łowią na stanowisku nr 14 łowi swoją pierwszą rybę zawodów i jest to od razu karp 17+

Jedyny damsko-męski team podczas zawodów czyli Łukasz i Olga po 2 spinkach holują szczęśliwie swoją pierwszą rybę zawodów. Piękny lampas, który powoził ich dłuższy czas na pontonie pięknie prezentuje się na zdjęciu.

Drużyna ze stanowiska 16 – Krzysiek i Łukasz to kolejny zespół, który wpisał się z wagą w tabelę wyników.

Zakopiański zespół na 19 polu, uzupełnia pole wagi 3ciej ryby i wymienia najmniejszą rybę na nieco większą, tym samym straszy lekko aktualnych zawodników na 1 i 2 miejscu.

rpt

Aktualne załamanie pogody być może przyniesie ostatniej doby jeszcze więcej złowionych ryb, czego życzę wszystkich drużynom. Kolejny raport pojawi się jutro – będą to już końcowe wyniki zawodów. Poniżej aktualna klasyfikacja:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *