II zawody o Puchar CARPSEEDS.PL – wyniki końcowe

Ostatniej doby złowiono wiele ryb. Rywalizacja jaka nawiązała się jeszcze pierwszego dnia ciągle się zaostrzała.

Wieczorne i sobotnie ważenie przynoszą piękne ryby. Oto one:

Druga ryba podczas zawodów na st nr 8
st 5 wymienia
st 11 kolejny raz podbija łączną wagę
st 10 powiększa przewagę
st 2 pokazuje że da się na tym stanowisku połowić na zawodach

Po zważeniu ostatniej ryby, o 10.00 15 maja kończy się łowienie. Godzinę później spotykamy się pod wiatą na ogłoszeniu wyników.

Nagrodę za Small Fish – Bon o wartości 300 PLN ufundowany przez Sklep wędkarski Jazgarz z Łańcuta wygrywa drużyna ze st 18 w składzie: Mateusz Kozioł, Karol Parys, Rafał Lech.

Łowcą Big Fisha zostaje Tomasz Bień łowiąc już pierwszej nocy karpia o wadze 21,580 kg. Gratulujemy pięknego rekordu. Łowca odbiera Bon o wartości 2 000 PLN od sponsora głównego zawodów – Sonik Sports Polska

Nagrodę w sektorze sponsorowanym przez firmę Paweł Popowicz Professional Carp Baits po zaciętej wadze wygrywa Paweł Goń, Krzysztof Wróbel, TR Marta Goń ze st nr 5. Odbierają oni 10 kg kul zanętowych plus haczykówki

Sektor Munch Baits można powiedzieć po wspaniałej ale nieudanej walce o zwycięstwo wygrywa st nr 11: Krzysztof Misiak, Marek Stolarz.

Teraz ogłoszę podium.

3cie miejsce zajmuje drużyna ze st nr 7: Łukasz Kolano, Krzysztof Paździora. Za to miejsce otrzymują Bon o wartości 3 000 PLN od Sonik Sports Polska.

2gie miejsce i Bon o wartości 4 000 PLN zgarnia drużyna ze st nr 13: Tomasz Bień, Tomasz Kras.

Zwycięzcami zostają Kamil Maik, Grzegorz Wielgos, TR Maciej Wierzbowicz ze st 10. Warto dodać że w tym samym składzie wygrali oni również I zawody o puchar carpseeds.pl. Za wygraną otrzymują oni Bon o wartości 5 000 PLN do wykorzystania na produkty Sonik Sports Polska oraz Bilet PCM 2022 organizowanego przez PFWK

Po wręczeniu nagród zwycięzcom odbyło się losowanie darmowej zasiadki na łowisku Extra-Carp Radymno ufundowanej przez właściciela. Szczęśliwcami zostali Mateusz Gąsienica-Wilczek, Bartek Roczniak ze st nr 6.

Gratuluję wszystkim zwycięzcom wyników, a wszystkim zawodnikom dziękuję za sportową rywalizację. Zawody te mogliście śledzić również na stronach naszych partnerów medialnych: Karpiostrada.pl oraz Z wędka po Podkarpaciu

Dziękuję również Mateuszowi Wojtakowi, właścicielowi ww grupy i strony o podkarpackich rybach, łowiskach – stworzył on interaktywny arkusz z aktualnymi wynikami, który był dostępny dla zawodników. Mateusz był również drugim sędzią i pomagał w ważeniu.

Na koniec życzę powodzenia zwycięzcom podczas PCM2022. Jeszcze raz dziękuję wszystkim zawodnikom i sponsorom za stworzenie super wędkarskiego wydarzenia.

Pozdrawiam serdecznie, Mateusz Nowak Carp Seeds

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *