II zawody o Puchar CARPSEEDS.PL – rozpoczęcie

Punktualnie o 13.00 dzisiaj tj 11 maja 2022 rozpoczęły się II zawody o puchar CARPSEEDS.PL. Przed rozpoczęciem odbyło się oficjalne przywitanie zawodników oraz losowanie stanowisk wraz z wręczeniem pakietów startowych. Oprócz tego wszyscy zawodnicy zostali ugoszczeni gorącym gulaszem.

W pierwszym wpisie wymienię nagrody o jakie walczą zawodnicy wraz ze sponsorami, którzy je ufundowali oraz przedstawię listę zawodników z wylosowanymi stanowiskami.

Głównym sponsorem zawodów jest firma SONIK Sports Polska Zawodnicy którzy wygrają zawody otrzymają Bon o wartości 5 000 zł. Drużyna z drugiego miejsca otrzyma Bon o wartości 4 000 zł. Ekipa z trzeciej pozycji zgarnie Bon o wartości 3 000 zł do wykorzystania na produkty firmy Sonik.

Łowca Big Fisha otrzyma również Bon o wartości 2 000 zł do wykorzystania na produkty Sonik.

Nasze zawody są również eliminacjami do PCM 2022 organizowanego przez PFWK Zwycięska drużyna otrzyma prawo startu w jesiennych mistrzostwach Polski PCM 2022.

Pakiety startowe zostały ufundowane przez Sklep wędkarski Trotka dystrybutora marki PVA Hydrospol oraz naszą firmę Carp Seeds. Każda drużyna otrzymała materiały PVA oraz Box Full – gotowy zestaw ziaren na wyprawę w każdych warunkach.

Łowisko jest podzielone na dwa sektory. Zwycięzca każdego sektora wygra nagrody o wartości 500 zł ufundowane przez firmę Paweł Popowicz Professional Carp Baits oraz Munch Baits

Łowca Small Fisha zgarnie Bon o wartości 300 zł do wykorzystanie w sklepie wędkarskim Jazgarz w Łańcucie

Właściciel łowiska Extra-Carp Radymno ufundował 4 dobową zasiadkę. Nagroda ta zostanie rozlosowana spośród drużyn, które nie zdobędą innych nagród i stawią się na zakończeniu zawodów.

Poniżej zapraszam do galerii zdjęć z rozpoczęcia zawodów:

Poniżej znajduje się tabela z wylosowanymi stanowiskami. Życzę wszystkim drużynom samych koni na macie. Oby tabela zapełniła się w całości a rywalizacja była emocjonująca ale przede wszystkim w duchu fair play.

Patronem medialnym wydarzenia jest strona i grupa Z wędką po Podkarpaciu oraz portal Karpiostrada.pl

Zapraszam do śledzenia relacji, które będą pojawiać się codziennie aż do niedzieli.

Pozdrawiam,

Mateusz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *