III puchar CARPSEEDS.PL – nowy Big Fish, więcej karpi !

3ciej doby mimo trudnych warunków zawodnicy zaczęli konsekwentnie wydłubywać kolejne karpie.

Zaczynam od ważenia na st nr 11. Paweł i Dawid mega zadowoleni z połowu.

Karp o wadze 11,120 kg

Kolejne ważenie odbyło się na st 8.

Wojtek, Grzesiek i niespełna 10 kg karp

Po tej rybę przejeżdżam na drugą stronę zbiornika na st nr 17 i tam ważę już znacznie większego karpia. Na tym stanowisku łowią Przemek i Paweł.

Karp 14,480 kg

Z tego stanowiska idę na st nr 19 gdzie Jakub, Simon i Janka – nasz jedyny zagraniczny team, łowią aktualnego Small Fisha. Bardzo zadowoleni prezentują karpia.

Team Slovakia i 9,140 kg

Nad ranem dostaję info o rybie ze st 18, ale zaraz później dzwoni do mnie st nr 3. Meldują karpia 20 + !!! Po chwili zabieramy się już za jego ważenie. Marcin i Paweł łowią rybę z dokładną wagą: 20,43 kg. Jest to aktualny Big Fish zawodów i jednocześnie nowe PB Marcina. A skoro nowe PB to i wiadro wody się należy. Paweł leje Marcina kilkukrotnie, co by suchej nitki na nim nie zostało. Super emocje ! No i przy okazji Marcin sobotnią kąpiel ma z głowy 🙂 Zobaczcie fotki poniżej:

Aktualny Big Fish zawodów
Nowe PB

Panowie awansują na ten moment na pozycję nr 2 w zawodach a ja wracam na chwilę do łóżka i punkt 8 melduje się na st nr 18. Tam jeszcze zaspani Panowie trzej złowili pięknego, ciemnego karpia.

Arek, Kuba, Paweł

Ta doba była przełomowa i mam nadzieję że mimo ciężkich warunków ostatniej doby zawodnicy złowią jeszcze piękne karpie. Aktualna tabela zawodów:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *